Ballina / Show Bizz / Vipat shqiptarë me gotë vere të personalizuar
Loading...

Vipat shqiptarë me gotë vere të personalizuar

Disa lokale në Tiranë do të ofrojnë verë për klientët vip vetëm tek gota e tyre e personalizuar me autograf! Kantina e njohur italiane Due Palme ka zhvilluar një sërë degustimesh në lokale të ndryshme në kryeqytet në sekret thuajse të plotë! Gjatë këtyre eventeve vipat e ftuar kanë personalizuar gotat e tyre me një lapostil të veçantë që i reziston larjeve! Sigurisht tek ato gota do të pijnë verën e tyre të preferuar dhe gjithçka nis me një Ettamiano apo Selvarossa të Due Palme. Disa nga të përzgjedhurit ishin Arbër Çepani, Klod Hoxha apo Rovena Dilo e Einxhel Shkira.

 

Loading...

Shikoni gjithashtu

Metiz ft Wheresdonie bashkojn forcat për Hitin me te ri muzikore (Foto-Video)

Industria muzikore shqiptare aktualishtë është shumë produktive, fal artistave të talentuar dhe përqafimit me rryma …

Loading...