Ballina / Lajme / Kosovë / Vjedhet “Wester Union” policia në kërkim të hajdutëve
Loading...

Vjedhet “Wester Union” policia në kërkim të hajdutëve

Dy persona me maska dhe të armatosur kan vjedhur Wester Union-in në Prizren. Gjatë aktit të kryerjes së vjedhjes, hajdutët kan hasur në një polic.

Polici posa ka par hajdutët menjëherë ka reaguar dhe nga të dy palët ka pasur të shtëna me armë zjarri.

Polici ka arritur të njoftoj policin dhe menjëherë ekipi i njesisë speciale ka dalur në vendngjarje, por hajdutët kan arritur të ikun nga aty.

Ndërsa MegaPress mëson se njëri nga hajdutët është plagosur gjatë të shtënave me armë.

/MegaPress.al/

 

Loading...

Shikoni gjithashtu

NISMA SOCIALDEMOKRATE ARTIKULUESE E VËRTETË E KËRKESAVE TË QYTETARËVE TË KOSOVËS, PËR SHTETIN QË DUAM

Jemi në një moment jashtëzakonisht të rëndësishëm për Kosovën dhe fatet e saj të së …

Loading...