Ballina / Show Bizz / Vjosa Emini lanson projektin më të ri muzikor (Video)
Loading...

Vjosa Emini lanson projektin më të ri muzikor (Video)

Vikendet siç duket janë të preferuarat e këngëtareve për lansimin e projekteve të tyre muzikore. Në mesin e artistëve që sot publikuan këngët e tyre më të reja, është edhe Vjosa Emini.

Kënga më e re e Vjosës mban titullin “Plumbi në ballë”, ndërsa i përket zhanrit baladë

Loading...

Shikoni gjithashtu

Premierë – “Ring Ring “ Projekti i ri muzikor nga G-Ent (Foto-Video)

Industria muzikore shqiptare aktualishtë është shumë produktive, fal artistave të talentuar dhe përqafimit me rryma …

Loading...