Ballina / Lajme / Bota / Vriten katër policë dhe punonjësit në një karburant
Loading...

Vriten katër policë dhe punonjësit në një karburant

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një karburat në meksikë, ku disa persona kanë qëlluar për vdekje katyër policë dhe punonjësit e karburantit.

Në vido shikohet një makinë e bardhë nga e cila disa persona të armatosur fillojnë dhe qëllojnë në bresheri drejt makinës së policisë.

Në pamjet tronditës tregohen disa sulmues të tjerë që i afrohen zonës në këmbë dhe fillojnë duke qëllur mbi dy punonjësit e karburanit.

Sipas gazetës meksikane Excelsior të dyshuarit po ndiqnin furgonin e policisë dhe shfrytëzuan momentin kur ndaluan në karburant për ti vrarë.

Në rrugën jashtë qytetit ata qëlluan një grua në autostradë dhe në një rast tjetër në mesnatë ish-kryebashkiaku i Pueblo Nuevos, Jose Duran, u qëllua dhe u vra afër pronës së tij pasi u zu pritë në makinën e tij nga persona të armatosur në një kamion. Të gjitha këto ngjarje mendohen të jenë të lidhura me njëra-tjetrën.

/TetovaNews/

Shikoni gjithashtu

Kush është Manuella Koni dhe pse është e nevojshme për një mandat në Kuvendin e Kosovës…?

Bëhet fjalë për kandidaten për deputeten nga radhët e PEK-ut, Manuella Koni, e cila beson …