Ballina / Lajme / Bota / Vritet 16 vjeçari shqiptarë nga një bandë arabe
Loading...

Vritet 16 vjeçari shqiptarë nga një bandë arabe

Në oren 21: 05 minuta nga një band arabe është vrar një shqiptar me nënshtetësi daneze. Autoritetet daneze kan bërë të ditur për media se në lagjen Ragnhildgade në Kopenhagen është vrar një 16 vjeçar shqiptar me nënshtetësi daneze.

Ata njoftuan se kan marur një telefonat nga një banor i lagjes dhe menjëherë kan dalur në vendin e ngjarjes, por i riu kishte vdekur nga të shtënat me armë.

Policia kan intervistuar disa dëshmitar dhe kan rrethuar vendin e krimit, ndërsa ende nuk dihen motivet e  vrasjes. Ndërsa dyshohet se vrasjen e ka kryer një bandë arabe.

/MegaPress.al/

Shikoni gjithashtu

Kush është Manuella Koni dhe pse është e nevojshme për një mandat në Kuvendin e Kosovës…?

Bëhet fjalë për kandidaten për deputeten nga radhët e PEK-ut, Manuella Koni, e cila beson …