Ballina / Lajme / Kosovë / Vritet 20 vjeçari në Viti
Loading...

Vritet 20 vjeçari në Viti

Përshkak të një konteksti pronsor ka gjetur vdekjen me armë zjarri  një 20 vjeçiar në Viti, nga dy meshkuj me përkatësi shqiptari.

Viktima është derguar në spitalin e Gjilanit, ndërsa mjekët kan konstatuar se viktima nuk ka pasur shenja jete. Ndërsa policia i ka arrstuar dy meshkujt me kombësi shqiptare dhe një pistoletë e kalibrit 7.65mm.

Prokurori ka urdhëruar që trupi të dërgohet për obduksion.

/MegaPress/

Loading...

Shikoni gjithashtu

Zv.ministrja e financave Elezi nesër hap konferencën me temë ‘Përmirësimi i sistemit për kontrollë të brendëshëm’

Shkup, 12 qershor – Nesër e enjte (13 qershor 2019), me fillim në ora 10:00 zëvendës …

Loading...