Ballina / Lajme / Bota / Vritet shqiptari 39 vjeçar dyshohet për larje hesapesh në mes bandash
Loading...
I carabinieri del Nucleo investigativo sul posto dell'omicidio, in via Caffaro nel quartiere della Garbatella, Roma, 28 gennaio 2016. La vittima e' un uomo di 60 anni che abitava da solo in un appartamento al settimo piano. E' stato trovato in un lago di sangue e con diverse ecchimosi sul corpo. ANSA/ANGELO CARCONI

Vritet shqiptari 39 vjeçar dyshohet për larje hesapesh në mes bandash

Një vrasje  ka ndodhur në oren 3  në Itali të mengjesit të dites së sotme. Viktima është shqiptarë.

Banorët e lagjes San Paolo kan njoftuar policin se në lagje janë duke u dëgjuar të shtëna armësh.

Policia italiane posa ka arritur në vendngjarje ka gjetur në fillim 39 vjeçarin shqiptar të plagosur.

Ndërsa me ndihmen e ekipit të emergjences i plagosuri është derguar në spital pa shenja jete.

Sipas raportit të njesitit të forenzikes janë gjetur gëzhoja të pëlumbave në vendngjarje të kalibrit 45 mm.

Policia është duke u marur me rastin dyshohet  se kjo vrasje ka ndodhur mes bandash.

Emir i viktimes nuk është bërë ende i ditur nga policia italiane vetëm kuptohet se është identifikuar se është shqiptar.

/MegaPress.al/

Shikoni gjithashtu

Kush është Manuella Koni dhe pse është e nevojshme për një mandat në Kuvendin e Kosovës…?

Bëhet fjalë për kandidaten për deputeten nga radhët e PEK-ut, Manuella Koni, e cila beson …