Ballina / Lajme / Kosovë / Vushtrri: Nga një veturë goditet biçiklisti nga pakujdesia e tij
Loading...

Vushtrri: Nga një veturë goditet biçiklisti nga pakujdesia e tij

Në rrugen afër Llamkosit në Vushtrri një veturë ka goditur një djalë të moshës madhore. Fajtor është biçiklisti i cili e ka humbur drejtimin dhe i ka dalur vetures para.

Sipas një prononcimi për MegaPress zëdhënsi i policisë  për Regjionin e Mitrovicë Avni Zahiti bërë të ditur se fajtor ka qenë  biçiklisti.

Ndërsa Zahiti, ka demantuar lajmin ku tha se disa nga portalet e kan shtrembëruar informacion që është plasuar duke e bërë shoferin e makines fajtor, ndërsa ka ndodh e kundërta.

Policia kan dalur në vendin e ngjarjes menjëherë dhe është konstatuar se biçiklisti është fajtor. Personi në fjalë ka mar lëndime të lehta trupore dhe se me rastin është duke u marur policia.

/MegaPress/

 

Loading...

Shikoni gjithashtu

Zv.ministrja e financave Elezi nesër hap konferencën me temë ‘Përmirësimi i sistemit për kontrollë të brendëshëm’

Shkup, 12 qershor – Nesër e enjte (13 qershor 2019), me fillim në ora 10:00 zëvendës …

Loading...