Ballina / Lajme / Kosovë / Wollack i gatshëm ta ndihmoj Isa Mustafen
Loading...

Wollack i gatshëm ta ndihmoj Isa Mustafen

Z. Isa Mustafa ka pritur sot presidentin e Institutit Demokratik Kombëtar nga SHBA  Kenneth Wollack.

Z. Mustafa gjatë këtij takimi me z. Kenneth Wollack i ka treguar për punen të cilen LDK është duke e bërë për zgjedhjet lokale dhe vizionin të cilin e ka LDK.

Nga ana tjetër z.Wollack i ka thënë z. Mustafës se është i gatshëm ta përkrah në të gjitha proceset e vendit. Z. Wollack ka përcjellur të fala nga Medeline Albright gruaja e cila dha kontribut të madhë për Republiken e Kosovës.

/MegaPress.al/

Loading...

Shikoni gjithashtu

Zv.ministrja e financave Elezi nesër hap konferencën me temë ‘Përmirësimi i sistemit për kontrollë të brendëshëm’

Shkup, 12 qershor – Nesër e enjte (13 qershor 2019), me fillim në ora 10:00 zëvendës …

Loading...