Ballina / Show Bizz / Wow Ditëlindja Super Luksoze E Klodiana Vates Foto-Video
Loading...

Wow Ditëlindja Super Luksoze E Klodiana Vates Foto-Video

Eshtë shumë e re në moshë mirpo me vokalin gjigand që ka ka bërë që të depertoi shumë shpejt në skenen muzikore shqiptare. Pak ditë më parë të gjitha portalet bombarduan rrjetin me hitin e ri të sjell nga Klodiana Vata, kënga Shi Lodre realisht po bënë revulocion në industrin muzikore shqiptare. Kjo këngë nuk po mburret me klikimi si të gjithë artistet shqiptar
mirpo kënga Shi Lodre po radhitet në majat e top listave online.
Suksesi i Shi Lodre erdhi pak dit para ditlindjes se fenomenit te muzikës shqipetare.
Klodiana e rrethuar nga miqet dhe familjaret e saj ka festuar ditlindjen e 15 në një mbremje shumë luksoze ashtu siq i tako një DIVE .
Fajalet janë të tepërta po ju lejme ti shijoni pamjet e këti eventi super luksoz.

Shikoni gjithashtu

Premierë: “Hajde se u plaka” projekti i ri muzikor nga Romeo Imeraj (Foto-Video)

Pas shumë projekteve të sukseseshme Romeo Imeraj rikthehet fuqishem me nje super projekt. Plot ritem …

Loading...