Ballina / Show Bizz / ‘Xhakarta’ e “O Sa Mirë” shfaqet atraktive e veshur në të kuqe
Loading...

‘Xhakarta’ e “O Sa Mirë” shfaqet atraktive e veshur në të kuqe

Arta Elezaj është shndërruar ndër personazhet më të pëlqyer të hit serlait “O Sa Mirë”.

Roli i saj si ‘Xhakarta’, një vajzë nga komuna e Klinës, ka bërë që Arta të krijojë një simpati të veçantë tek shikuesit.

Në përditshmëri, ajo është një modelet mjaft e ndjekur në rrjetet sociale, dhe shpesh bëhet temë për fotografitë provokuese që publikon.

Së fundmi, ajo ka sjell në Instagram disa imazhe, ku shfaqet mjaft atraktive e veshur në të kuqe, ndërsa vë në pah këmbët provokuese.

Foto: Arta Elezaj/Instagram

“Kur jeni në dyshim, vishni të kuqen”, ka shkruar Arta, teksa ka arritur të marrë mijëra pëlqime dhe komente nga ndjekësit e saj.

Ndryshe, ajo vazhdon të jetë pjesë e serialit të përjavshëm, i cili për momentin shquhet si një ndër serialet më të ndjekura. /Telegrafi/

Loading...

Shikoni gjithashtu

Ardit Bexheti vjen në duet me Aida Doçin (Video)

Një këngë shumë ritmike verore dhe gazmore është realizuar në duet mes këngëtarit tashmë të …

Loading...