Ballina / World / Sports / Xherdan Shaqiri merr një lajm fantastik (FOTO LAJM)
Loading...

Xherdan Shaqiri merr një lajm fantastik (FOTO LAJM)

Stoke City ka marrë vetëm një pikë në xhiron e tretë në Premierligë, duke barazuar 1:1 me West Bromwich Albion.

Në këtë ndeshje luajti nga fillimi anësori shqiptar, XherdanShaqiri, i cili bëri paraqitje mbresëlënëse, pavarësisht se skuadra e tij mori veç një pikë.

Ai është vlerësuar si më i miri i ndeshje, duke marrë notën më të lartë. /albeu.com/

Shikoni gjithashtu

‘”Bale dhe Benzema duhet të largohen”, shpërthejnë tifozët

 Tifozët janë të dëshpëruar dhe nuk i duan më Benzeman e Bale në skuadër. Real …

Loading...