Ballina / Show Bizz / Po Flitet / Xhirimi ‘i nxehtë’ i modeles Alexis Ren
Loading...

Xhirimi ‘i nxehtë’ i modeles Alexis Ren

Alexis Ren njihet për fizikun e saj mahnitës dhe është bërë e famshme si një yll i Instagramit, pasi një pozë me bikini u bë hit në internet.

Modelja nuk i ka lënë asgjë imagjinatës ditën e diel duke bërë një xhirim shumë provokues në kuadër të kalendarit të revistës Love.

E veshur me të brendshme, 21-vjeçarja nuk e lë askënd të qetë me lëvizjet e saja.

Xhirimi i saj është bërë në një palestër boksi, ndërsa bukuroshja ngacmon gjininë e fortë me të pasmet e saj.

Bukuroshja nga Kalifornia ka tërhequr vëmendje të madhe duke e ekspozuar thuajse në tërësi pjesën e pasme teksa i bën disa ulje galiç.

Për të tërhequr akoma më shumë vëmendje, Alexis i ka kushtuar rëndësi edhe pjesës së gjoksit të bujshëm.

Disa nga lëvizjet, ajo i ka bërë si pjesë të disa ushtrimeve që ka zgjedhur t’i bëjë.

Loading...

Shikoni gjithashtu

Ardit Bexheti vjen në duet me Aida Doçin (Video)

Një këngë shumë ritmike verore dhe gazmore është realizuar në duet mes këngëtarit tashmë të …

Loading...