Ballina / Show Bizz / Muzike / Xhon Berisha se shpejti vjen me projektin e ri !
Loading...

Xhon Berisha se shpejti vjen me projektin e ri !

Xhon Berisha kengtari mirnjohur nga Prizreni presim te sjell projektin e ri te mirpritur i cili arriti shum suksese ne tregun muzikor popullore.

 

Xhon Berisha kohet e fundit nuk ishte atraktiv ne muzik arsyja ishte puna e madhe ndaj darsmave te cilat ka patur i urojm suksese Xhonit dhe presim diqka te madhe ndaj Xhonit!/MegaPress/

Posted by GRUPI MUZIKOR ERBLINI on Thursday, July 6, 2017

Shikoni gjithashtu

Në këto ditë të vetizolimit, ja deri ku arrin kreativiteti e të rinjve

Kosova është në gjendje emergjence e gjithë kjo pasi janë konfirmuar disa raste pozitive në …