Ballina / Show Bizz / Ylber Ajrizaj – Këngëtari që po bënë revulucion në industrin muzikore shqiptare FOTO-VIDEO
Loading...

Ylber Ajrizaj – Këngëtari që po bënë revulucion në industrin muzikore shqiptare FOTO-VIDEO

Tregu muzikor shqiptar është bërë shumë i vështir për të depertuar. Mirpo kjo veshtërsi nuk është shikuar aspak tek suksesi i këngëtarit Ylber Ajrizaj. Këngetari nga Peja ka bërë qe me zerin e ngrohet qe posedo ti bëjë për vete shumë fansa nga gjitha trojet shqiptare, me hitet e ti yll bote, hajde rrushi jem e bossi i diskotekes kengetari Ylber Ajrizaj është një nga artistët më të kerkuar në mbremjet muzikore ne Kosove e gjithashtu dhe Europe. Ylberi se shpejti per fansat e ti ka premtuar qe do sjelli nje këngë të ciles do ja bashkangjet dhe nje super videoklip .
Aktualisht Ylber Ajrizaj është shumë i angazhuar në gjirimet për festar e fundvitit ku për fansat e ti do i lansoj dhe kenget e reja

  

 

Loading...

Shikoni gjithashtu

Metiz ft Wheresdonie bashkojn forcat për Hitin me te ri muzikore (Foto-Video)

Industria muzikore shqiptare aktualishtë është shumë produktive, fal artistave të talentuar dhe përqafimit me rryma …

Loading...