Ballina / Sport / Ylli Neymar shenon golë fantastike kundër Bordeaux ( Video )
Loading...

Ylli Neymar shenon golë fantastike kundër Bordeaux ( Video )

Paris Saint Germaini ka nisur ndeshjen me sukses. Në minuten 5` Neymar shenon golin e parë kundër Bordeaux. Ndërsa në minutën e 12` porta e Bordeaux goditen për herë të dytë nga Edison Cavani.

/MegaPress.al/

Shikoni gjithashtu

Supertalenti nga Bishtazhini, Toni Domgjoni përkrah rininë e vendlindjes

Toni Domgjoni nga Bishtazhini (Gjakovë) është një ndër talentët më mirë në Zvicër dhe është …

Loading...