Ballina / Show Bizz / Young Zerka e kall në Zvicër
Loading...

Young Zerka e kall në Zvicër

Ai është artist me stil unik por edhe shumë i pëlqyer pë të gjithë. Young Zerka ka qenë i ftuar të shtunën e kaluar në Bern në Passion Club ku e ka kallur atmosferën me hitet e tij dhe është pritur mjaft mirë nga publiku i shumtë. Mësojmë se artisti ka gjetur një mbështetje të fortë dhe po menaxhohet shumë mirë në Diasporë nga SS Event & Management
Arsim Salihaj, i suksesshëm si manaxher. Në këtë natë kanë kënduar edhe Mentor Kurtishi dhe reperët Mozzik dhe Getinjo.

Shikoni gjithashtu

Premierë: “Hajde se u plaka” projekti i ri muzikor nga Romeo Imeraj (Foto-Video)

Pas shumë projekteve të sukseseshme Romeo Imeraj rikthehet fuqishem me nje super projekt. Plot ritem …

Loading...