Ballina / Show Bizz / Muzike / Zaimina në muajin e fundit të shtatzënisë, i kushton një dedikim vajzës në pritje (Video)
Loading...

Zaimina në muajin e fundit të shtatzënisë, i kushton një dedikim vajzës në pritje (Video)

Zaimina Vasjari gjatë vitit 2018 do të bëhet nënë për herë të parë dhe do të sjellë në jetë një vajzë.

Këngëtarja është duke shijuar lidhjen tash e sa kohë me biznesmenin Klodian Asllani, me të cilin do të bëhen prindër.

Ajo ka treguar se emri i vajzës që do të vijë në jetë, do të jetë Khloe. Ndërsa para disa ditësh ka organizuar festën që njihet si “Baby Shower”, e që i dedikohet foshnjës që do të lindë.

“Të dua Khloe e ime! Ditën e parë kur dëgjova rrahjen e zemrës tënde, ishte momenti më i bukur dhe më i mahnitshëm në jetën time”.

“Ti je gjëja më e dëlirë që më ka ndodhur dhe mezi pres të të mbaj në duar, të të dua dhe të të mbroj deri në fund të jetës time”.

“Faleminderit Klodian Asllani që më trajton si mbretëreshë, që më ke bërë të ndihem shumë e veçantë gjatë gjithë kësaj kohe magjike dhe më e rëndësishmja që po më bën nënë”.

“Ky ëhstë muaji i fundit që ne po e presim ardhjen e engjëllit tonë të vogël. Faleminderit të gjithëve për urimet e bukura! Faleminderit Zotit për gjithçka”, ka shkruar Zaimina në postim.

Postimin e ka shoqëruar me një video që jua sjellim më poshtë. /MegaPress/

View this post on Instagram

I love you my Khloe! The first day I heared your heart beat, it was the most beautiful and amazing moment of my life. You are the purest thing that has happened to me and I can’t wait to hold you in my arms and love and protect you for the rest of my life. Thank you @klodian_asllani for treating me like a queen, for making me feel so special during all this magical time and most important thing for making me a mommy ❤ This is the last month for us to wait for our little angel to come. Thank you all for your beautiful wishes! Thank you god for everything 🙏🏻 Thank you @henrikoci.com_ for this beautiful memory 😍 Decoring: @amievent_official 🙏🏻😘

A post shared by ᴢᴀɪᴍɪɴᴀ ᴠᴀsᴊᴀʀɪ (@zaimina_vasjari) on

Shikoni gjithashtu

Në këto ditë të vetizolimit, ja deri ku arrin kreativiteti e të rinjve

Kosova është në gjendje emergjence e gjithë kjo pasi janë konfirmuar disa raste pozitive në …