Ballina / Show Bizz / Muzike / Zajmina bëhet nënë
Loading...

Zajmina bëhet nënë

Këngëtarja e njohur Zaimina Vasjari është bërë për herë të parë nënë. Ajo gëzimin e saj e ka ndar me publikun dhe adhuruesit e saj me një fotografi, ku dujet dora e burrit të saj dhe vajzes së vogël.

Zajmini në këtë postim ka treguar se vajzen e kan quajtur Khole. Pasi ndau lajmin e shumëpritur kanë vërshuar komentet dhe urimet.

 

/MegaPress.AL/

Shikoni gjithashtu

Në këto ditë të vetizolimit, ja deri ku arrin kreativiteti e të rinjve

Kosova është në gjendje emergjence e gjithë kjo pasi janë konfirmuar disa raste pozitive në …