Ballina / Show Bizz / Muzike / Zbulohet sozia e Butrint Imerit, ngjashmëria e tyre është e frikshme (Foto-Video)
Loading...

Zbulohet sozia e Butrint Imerit, ngjashmëria e tyre është e frikshme (Foto-Video)

Kemi parë persona që ngjajnë aq shumë me njëri-tjetrin sa edhe jemi habitur.
Këngetari Butrint Imeri me sa duket ka një person që ngjashmëria mes tyre është shumë e madhe.
Petrit Geci apo i njohur ndryshe si PIKO ka tipare jashtëzakonisht të ngjashme me Butrintin.

Rrjetet sociale kanë publikaur një foto të Butrindit dhe Pikos ku bie në sy ngjashmëria e madhe mes tyre.
Instagrami i Pikos është vërshuar nga fansat mbrenda dhe jashtë vendit

Përndryshe Piko është një nder këngetaret më të ri të skenes muzikore shqipëtare.
Për ta shikuar ngjashmërin ju ftojmë ti shikoni fotot dhe Videoklipin e Pikos

Shikoni gjithashtu

Premierë: “Mjaft“ Bashkpunimi ndermjet Veronika Rapushi ZHADE ft Klodian Korra (Foto-Video)

Veronika Rapushi (Zhade Tirona) tashmë është artiste e afirmuar e muzikes shqiptare , qdo projekt …