Ballina / Show Bizz / Zega lanson projektin e ri
Loading...

Zega lanson projektin e ri

E talentuar dhe mjafte unike në menyrën e të kênduarit. Bëhet fjalë për këngëtaren Zega e cila mbrem ka lansuar projektin me të ri. Këtë projekt ajo e ka finalizuar edhe me videoklip, ndërsa kënga është publikuar ne kanalin e YouTube Zzap&Chriss të kompanisë On Records.https://www.youtube.com/watch?v=RH0_z_4RSkc

Shikoni gjithashtu

Këngët e suksesëshme të Berat Alili & Rexhije Fazliu (Foto-Video)

Industria muzikore shqiptare aktualishtë është shumë produktive. Fal zerit shumë melankolil dhe te veqant Berat …

Loading...