Ballina / Lajme / Kosovë / Zeka e quan Krasniqin kriminel ndërsa mer grushta nga ky i fundit
Loading...

Zeka e quan Krasniqin kriminel ndërsa mer grushta nga ky i fundit

Frashër Krasniqit dhe deputetit të Nismes Milaim Zeka, të cilët ishin të ftuar në Klan Kosova ata e fyenin njëri tjetrin me emra kriminel e mashtrues. Edhe pse moderatori i emisionit “Info Lokale” u mundua ta qetësoi situaten, por Frashër Krasniqi e godet Milaim Zeken disa herë.

Ndërsa sipas policisë Frashër Krasniqi do të mbahet 24 orë do të mbahet në mbajtje.

/MrgaPress.al/

Shikoni gjithashtu

Kush është Manuella Koni dhe pse është e nevojshme për një mandat në Kuvendin e Kosovës…?

Bëhet fjalë për kandidaten për deputeten nga radhët e PEK-ut, Manuella Koni, e cila beson …