Ballina / Lajme / Kosovë / Zemaj viziton Ministrinë e Mbrojtjes në Gjermani
Loading...

Zemaj viziton Ministrinë e Mbrojtjes në Gjermani

Zëvendës ambasadori Astrit Zemaj sot ka vizituar Ministrinë e Mbrojtjes në Gjermani. Gjatë kësaj vizite ai pati rastin ta takoi edhe djalin e axhës FISNIK ZEMAJ, ku u ndje shumë i emocionuar ka shkruar Zemaj në Facebook.

Postimi o plotë

Sot ishte njëra nder ditët më të veçanta të punës në Berlin

Emocionale dhe e veçantë ishte, (që në mesin e të tjerëve) u pritëm nga djali i axhës, ushtaraku, FISNIK ZEMAJ.

E gjithë familja jemi krenar me ty FISI.

Tradita vazhdon.

/MegaPress/

Loading...

Shikoni gjithashtu

Zv.ministrja e financave Elezi nesër hap konferencën me temë ‘Përmirësimi i sistemit për kontrollë të brendëshëm’

Shkup, 12 qershor – Nesër e enjte (13 qershor 2019), me fillim në ora 10:00 zëvendës …

Loading...