Ballina / Lajme / Zhduket pa gjurmë 19 vjeçarja nga Studençani policia dhe familja në kërkim të saj
Loading...

Zhduket pa gjurmë 19 vjeçarja nga Studençani policia dhe familja në kërkim të saj

Arife Kurteshi 19 vjeçare nga Studençani ka dalur nga shtëpia me 5.11.2017 në mesditë dhe nuk është kthyer më.

Familjarët nuk e din shkakun e  zhdukjes së saj, ndërsa policia është duke gjurmuar për të. Arifja sipas drejtoreshes së shkollës ishte vajzë me sukses të shkelqyer, po te njejten gjë kan thënë edhe familja e saj.

Familja Kurteshi lut të gjithë ata persona të cilët e kan parë Arifen, pas dates së zhdukjes së saj apo edhe janë në dijeni të vendodhjes së saj të kontaktojnë në numrin e telefonit 070/672-640 apo edhe në ndonjë stacion të policis.

/MegaPress.al/

Loading...

Shikoni gjithashtu

Zv.ministrja e financave Elezi nesër hap konferencën me temë ‘Përmirësimi i sistemit për kontrollë të brendëshëm’

Shkup, 12 qershor – Nesër e enjte (13 qershor 2019), me fillim në ora 10:00 zëvendës …

Loading...