Ballina / Sport / Zidane mund të ishte shofer nëse s’do t’i futej futbollit
Loading...

Zidane mund të ishte shofer nëse s’do t’i futej futbollit

Zinedine Zidane mund të ishte shofer transporti tani nëse nuk do t’i kishte hyrë futbollit.

Kjo është ajo që ka rrëfyer ai në një intervistë për “Bein Sports” ku ka folur edhe për raportet me presidentin e Real Madrid si edhe lojtarët.

Nëse nuk do të kisha ecur në futboll, do të kisha punuar si shofer transporti“., – është shprehur ai duke habitur jo pak tifozët e Realit, por edhe të atij vetë. /albeu.com/

Shikoni gjithashtu

Supertalenti nga Bishtazhini, Toni Domgjoni përkrah rininë e vendlindjes

Toni Domgjoni nga Bishtazhini (Gjakovë) është një ndër talentët më mirë në Zvicër dhe është …