Ballina / Sport / Zvicra shpall Granit Xhakën lojtarin më të mirë të vitit
Loading...

Zvicra shpall Granit Xhakën lojtarin më të mirë të vitit

 Zvicra ka përzgjedhur Granit Xhakën si lojtarin më të mirë për vitin 2017

Federata e Futbollit e Zvicrës ka përzgjedhur mesfushorin e Arsenalit, Granit Xhaka si lojtarin më të mirë të vitit.

“Lojtari zviceran i vitit: Granit Xhaka”, thuhet në njoftimin e federatës zvicerane. /albeu.com/

Shikoni gjithashtu

Supertalenti nga Bishtazhini, Toni Domgjoni përkrah rininë e vendlindjes

Toni Domgjoni nga Bishtazhini (Gjakovë) është një ndër talentët më mirë në Zvicër dhe është …

Loading...